JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Number
is: Númer

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: String
is: Strengur

en: Rows
is: Raðir

en: Display type
is: Birta tegund

en: Field types
is: Tegundir svæða
