JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Number
jv: Angka

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: String
jv: Tembung

en: Rows
jv: Baris
