JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Number
ka: რიცხვი
