JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Number
kk: Саны

en: String
kk: Жазба жолы
