JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Number
km: លេខ

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Boolean
km: ប៊ូលីន
