JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Boolean
kn: ಬೂಲಿಯನ್
