JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Number
ku: ژمارە

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Boolean
ku: بوولی
