JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Number
lt: Skaičius

en: Number of rows
lt: Eilučių kiekis

en: String
lt: Eilutė

en: Rows
lt: Eilutės

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Boolean
lt: Loginis

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder
