JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Number
lv: Skaitlis

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Number of rows
lv: Rindu skaits

en: String
lv: Virkne

en: Rows
lv: Rindas

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Suffix text
lv: Sufikss
