JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: False
mn: Худал

en: String
mn: Тэмдэгт
