JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Number
my: နံပါတ်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား
