JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Boolean
ne: सही वा गलत
