JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Number
nl: Getal

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: String
nl: Tekenreeks

en: Rows
nl: Rijen

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Suffix text
nl: Achtervoegsel

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: Fallback value
nl: Fallback-waarde
