JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц
