JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Number
pl: Liczba

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Number of rows
pl: Liczba wierszy

en: String
pl: Napis

en: Rows
pl: Wiersze

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Prefix text
pl: Prefiks

en: Suffix text
pl: Sufiks

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Field types
pl: Typy pól

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: Fallback value
pl: Wartość awaryjna
