JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Number
ro: Număr

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: String
ro: Șir text

en: Rows
ro: Rânduri

en: Display type
ro: Tipul de afișare

en: Prefix text
ro: Text prefix

en: Suffix text
ro: Text sufix

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Placeholder: @placeholder
ro: Substituent: @placeholder

en: Fallback value
ro: Valoare de rezervă
