JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Number
sk: Číslo

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Number of rows
sk: Počet riadkov

en: String
sk: Reťazec

en: Rows
sk: Riadky

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Field types
sk: Typy polí

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder
