JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Number
sr: Број

en: String
sr: Стринг

en: Rows
sr: Редови

en: Placeholder
sr: Резервисано место
