JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Number
sv: Tal

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Number of rows
sv: Antal rader

en: String
sv: Sträng

en: Rows
sv: Rader

en: Display type
sv: Typ av visning

en: Boolean
sv: Boolesk

en: Prefix text
sv: Text för prefix

en: Suffix text
sv: Text för suffix

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder

en: Fallback value
sv: Värde i reserv
