JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Number
ta: எண்

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: String
ta: சொல்

en: Rows
ta: வரிசைகள்

en: Display type
ta: காட்சி வகை

en: Boolean
ta: பூலியன்

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
