JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: String
te: పదబంధం

en: Rows
te: వరుసలు
