JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: False
th: เท็จ

en: String
th: ข้อความ

en: Rows
th: แถว

en: Boolean
th: บูลีน

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
