JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Number
ur: نمبر

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: String
ur: سطر

en: Boolean
ur: بولین

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
