JSON Field Query & Formatter (2.0.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Number
vi: Số

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: String
vi: Chuỗi

en: Rows
vi: Số dòng

en: Display type
vi: Kiểu trình bày

en: Boolean
vi: Kiểu Bool
