JSON-LD Schema UI (1.0.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Sources
ur: ذرائع

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Bundle
ur: بنڈل
