JSON-LD Schema UI (1.0.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Sources
sq: Burimet
