JSON-LD Schema UI (1.0.5) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Override
fr: Supplanter

en: Property
fr: Propriété

en: Schema
fr: Schéma

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Overrides
fr: Supplante

en: Properties
fr: Propriétés

en: Bundle
fr: Type

en: Entity Type
fr: Type d'entité
