JSON-LD Schema UI (1.0.6) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Property
ar: الخاصية

en: Sources
ar: المصادر

en: Source
ar: المصدر

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Allow multiple values
ar: السماح بتعدد القيم
