JSON Resolver (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Example
ar: مثال

en: Configuration
ar: الضبط

en: Other
ar: آخر

en: About
ar: حول

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
