JSON Resolver (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
