JSON Resolver (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Example
cs: Příklad

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Machine Name
cs: Strojový název
