JSON Resolver (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Example
es: Ejemplo

en: Configuration
es: Configuración

en: Other
es: Otro(s)

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: Delete @name
es: Eliminar @name
