JSON Resolver (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Example
fr: Exemple

en: Other
fr: Autre

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Error: @message
fr: Erreur : @message

en: Add Template
fr: Ajouter un gabarit

en: Machine Name
fr: Nom système

en: - Select a template -
fr: - Sélectionner un gabarit -
