JSON Resolver (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Machine Name
he: שם מכונה
