JSON Resolver (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis

en: Add Template
hr: Dodaj predložak
