JSON Resolver (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Example
hu: Példa

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Other
hu: Egyéb

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Delete @name
hu: @name törlése
