JSON Resolver (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Example
it: Esempio

en: Configuration
it: Configurazione

en: Other
it: Altro

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno
