JSON Resolver (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Machine Name
nl: Systeemnaam
