JSON Resolver (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Example
oc: Exemple

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Other
oc: Autre

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
