JSON Resolver (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Example
ro: Exemplu

en: Configuration
ro: Configurație

en: Other
ro: Altele

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Machine Name
ro: Nume mașină
