JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Example
ca: Exemple

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Update @name
ca: Actualitza @name
