JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Example
de: Beispiel

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Other
de: Weitere

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Error: @message
de: Fehler: @message

en: Add Template
de: Template hinzufügen

en: Machine Name
de: Systemname

en: Update @name
de: @name aktualisieren

en: Template "@name" does not exist.
de: Die Vorlage „@name“ existiert nicht.

en: Template "@name" has been updated.
de: Die Vorlage „@name“ wurde aktualisiert.
