JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: About
et: Programmist

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Update @name
et: @name uuendamine
