JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Example
eu: Adibide

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
