JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Other
fa: ساير

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره
