JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Example
fi: Esimerkki

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Add Template
fi: Lisää template

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Update @name
fi: Päivitä @name
