JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Example
id: Contoh

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Other
id: Lainnya

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Machine Name
id: Nama Mesin

en: Update @name
id: Perbarui @name
