JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Example
ja: 例

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Other
ja: その他

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: Update @name
ja: @name を更新
