JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
