JSON Resolver (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Example
lv: Piemērs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par
